Виступаючи в ролі юриста-консультанта, дати рекомендації працівнику, якого адміністрація звільняє з причини скорочення штату

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У разі, коли працівника звільняють за скороченням штату, роботодавець зобов'язаний запропонувати працівникові іншу роботу. Якщо працівник відмовиться від неї, роботодавець має право розірвати трудовий договір.