Вийшовши із стану спокою,тіло рухаючись рівномірно прискорено протягом 4с,а потім наступні 6с почало рухатися рівномірно і пройшло 18м з тією швидкістю,якої воно набуло на кінці четвертої секунди . Визначити прискорення і шлях,...

Вийшовши із стану спокою,тіло рухаючись рівномірно прискорено протягом 4с,а потім наступні 6с почало рухатися рівномірно і пройшло 18м з тією швидкістю,якої воно набуло на кінці четвертої секунди . Визначити прискорення і шлях,пройдений тілом за весь час руху.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дано:                                                       розв`язання [latex]V_{0}[/latex]=0м/с                      V=[latex]V_{0}[/latex]+at [latex]T_{1}[/latex]=4c                          V=[latex]S_{2}[/latex]/[latex]T_{2}[/latex] [latex]T_{2}[/latex]=6c                          [latex]s_{2}/t_{2}=V_{0}+at_{1}[/latex] [latex]S_{2}[/latex]=18м                        a=[latex]s_{2}/t_{2}/t_{1}[/latex]                                                         a=18/6/4=0.75м/[latex]C^{2}[/latex] a-? s-?                                                            [latex]s_{1}[/latex]=[latex]v_{0}t_{1}[/latex]+[latex]\frac{at^{2}}{2}[/latex] [latex]s_{1}[/latex]=[latex]\frac{0.75*4^{2}}{2}[/latex]=6м весь шлях [latex]s_{1}+s_{2}[/latex]=18+6=24м прискорення на всьому шляху: a=[latex]\frac{v-v_{0}}{t}[/latex] a=3-0/10=0.3c