Визнач відмінки іменників,і закінчення іменників: Прибув до Орші, дивився з вежі , привітати від душі, повернувся зі столиці, ягоди суниці, виписав із книжки Познач закінчення іменників

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
орші-р.в закінчення і;вежі-р.в. закінчення і ; душі- р.в. зак. і ; столиці р.в. зак. і ; суниці р.в зак. і ; книжки р.в зак. и