Визнач, яка задача розв’язується додаванням, і розв’яжи її. 1) На ставку плавало 72 качки, а гусей — у 20 разів більше. Скільки гусей плавало на ставку? 2) На свято прийшло 472 дітей і 127 дорослих. Скільки всього осіб прий...

Визнач, яка задача розв’язується додаванням, і розв’яжи її. 1) На ставку плавало 72 качки, а гусей — у 20 разів більше. Скільки гусей плавало на ставку? 2) На свято прийшло 472 дітей і 127 дорослих. Скільки всього осіб прийшло на свято? 3) Кількість мешканців міста Києва на 1 січня 2014 року ста­ новила 2 868 702 осіб, а міста Львова — 729 038. У якому місті мешканців більше? На скільки більше?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я думаю що 2 так як там потрібно дізнатися скільки ВСЬОГО тобто додати дітейті дорослих