Визначе рід поданих іменників та поставте їх у родовому відмінку однини. Капсула, метро, блок, пальто, арсенал, аукціон, підпис, авто, бюджет, метро, ваучер, євровалюта, аудит, кіно, кір, нежить, шампунь, вість, чек, банк, гла...

Визначе рід поданих іменників та поставте їх у родовому відмінку однини. Капсула, метро, блок, пальто, арсенал, аукціон, підпис, авто, бюджет, метро, ваучер, євровалюта, аудит, кіно, кір, нежить, шампунь, вість, чек, банк, глазур, бра, парі, кенгуру, біржа, конкурент, магістраль, каса, депозит, турне, конгломерат, колібрі, інсайдер, фальш, гриф, бюро, лізинг, президія, лють, забій, стаж, пасивність, кредит.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
капсула-ж.р.капсули, метро-с.р.метро, блок-ч.р.блока. пальто-с.р.пальто, арсенал-ч.р.арсенала, аукціон-ч.р.аукціону, підпис-ч.р.підпису, авто-с.р.авта бюджет-ч.р.бюджету, ваучер-ч.р.ваучера, євровалюта-ж.євровалюти, аудит-ч.р.аудиту кіно-с.р.кіно, кір-ж.р,кору, нежить-ж.р.нежитю, шампунь-ж.р.шампуні, вість-ж.р.вісті, чек-ч.р.чека, банк-ч.р.банка, глазур-ж.р.глазурі, бра-с.р.бра, парі-с.р.парі кенгуру-ч.р.кенгуру, біржа-ж.р.біржі, конкурент-ч.р.конкурента, магістраль-ж.р.магістралі, каса-ж.р.каси, депозит-ч.р.депозиту. турне-с.р.турне, конгломерат-ч.р.конгломерату. колібрі-с.р.колібрі, інсайдер-ч.р.інсайдера, фальш-ж.р.фальші. гриф-ч.р.грифа, бюро-с.р.бюро, лізинг-ч.р.лізингу, президія-ж.р.президії, лють-ж.р.люті, забій-ч.р.забою, стаж-ч.р.стажу. пасивність-ж.р.пасивності. кредит-ч.р.кредиту.