Визначити частину мови (Укр.Мов) Тодi Вiн Саме Косив Сiно В Плавнях М'яко Деренчала Сiнокосарка Вистеляючи Вибалки Малюсiнькими Схожими На Долоньки З Розчепiреними Пальцями Листочками Гусячих Лапок Диркаючи Косою По Цупкому Як ...

Визначити частину мови (Укр.Мов) Тодi Вiн Саме Косив Сiно В Плавнях М'яко Деренчала Сiнокосарка Вистеляючи Вибалки Малюсiнькими Схожими На Долоньки З Розчепiреними Пальцями Листочками Гусячих Лапок Диркаючи Косою По Цупкому Як Дрiт Пирiєвi Гнiдi Кобили Баронеса Й Мазурка Дружно Похитували Головами В Такт Своїй Широкiй Розмiренiй Ходi А Їхнi Лошата Жирували Спереду Плутаючись У Своїх Матерiв Пiд Ногами i вмiло уникаючи довгого Андрiєвого Батога В Обiд Вiн Мав Точити Коси З Своїм Напарником Дядьком Архипом Нескоромним Вони Завжди Точили Косу Разом Бо Андрiй Ще Не Вмiв Сам Цього Робити А Дядько Архип Працював На Сiнокосилц I Вже Десять Рокiв Але В Той День Нескоромний Затримався Десь У Кузні Куди Вiн Поїхав Зварювати Косогiн Андрiй Лишився Сам На Всi Й Плавнi Вiн Стриножив Коней Пустив Їх Пастися А Сам Випивши Пляшку Молока Що Її Вранцi Поклала Йому в торбину мати побiг до Днiпра Купатися Пити Холодне Солодке Молоко I Купатися В Днiпрi Це Андрiй Любив Над Усе
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Молоко іменник,і сполучник,купатися дієслово, в прийменник, Дніпрі іменник, це частка, Андрій іменник, любив дієслово, над прийменник, усе займенник.
Гость
тоді-прислівник він-займенник саме-прислівник косив-дієслово сіно-іменник в-прийменик плавнях-іменник м'яко-прислівник деренчала-дієслово сінокосарка-іменник вистеляючи-дієприслівник вибалки-іменник малюсінькими-прикметник Схожими-прикметник На-прийменник Долоньки-іменник З-прийменник Розчепiреними-прикметник Пальцями-іменник Листочками-іменник Гусячих-прикметник Лапок-іменник Диркаючи-дієприслівник Косою-іменник По-приуменник Цупкому-прикметник Як-частка Дрiт-іменник Пирiєвi-прикметник Гнiдi-іменник Кобили-іменник Баронеса-іменник Й-сполучник Мазурка-іменник Дружно-прислівник Похитували-дієслово Головами-іменник В-прийменник Такт-іменник Своїй-займенник Широкiй-прикметник Розмiренiй-прикметник Ходi-іменник А-сполучник Їхнi-займенник Лошата-іменник Жирували-дієслово Спереду-прислівник Плутаючись-дієприслівник У-прийменник Своїх-займенник Матерiв-іменник Пiд-прийменник Ногами-ііменник i -сполучник вмiло-прислівник уникаючи-дієприслівник довгого-прислівник Андрiєвого-прикметник Батога-іменник В-прийменник Обiд-іменник Вiн-займенник Мав-дієслово Точити-дієслово Коси-іменник З-прийменник Своїм-займенник Напарником-іменник Дядьком-іменник Архипом-іменник Нескоромним-прикметник Вони-займенник Завжди-прислівник Точили-дієслово Косу-іменник Разом-прислівник Бо-прийменник Андрiй-іменник Ще-частка Не-частка Вмiв-дієслово  Сам-займенник Цього-займенник Робити-дієслово А-сполучник Дядько-іменник Архип-іменник Працював-дієслово На-прийменник Сiнокосилці-іменник I-сполучник Вже-прислівник Десять-числівник Рокiв -іменник Але-сполучник В-прийменник Той-займенник День-іменник Нескоромний-прикметник Затримався-дієслово Десь-прислівник У-прийменник Кузні-іменник Куди-частка Вiн-займенник Поїхав-дієслово Зварювати-дієслово Косогiн-іменник Андрiй-іменник Лишився-дієслово Сам-займенник На-прийменник Всi-займенник Й-сполучник Плавнi-прикметник Вiн-займенник Стриножив-дієслово Коней-іменник Пустив-дієслово Їх-займенник Пастися-дієслово А-сполучник Сам-займенник Випивши-дієприкметник Пляшку-іменник Молока-іменник Що-сполучник Її-займенник Вранцi-прислівник Поклала-дієслово Йому-займенник в -прийменник торбину-іменник мати-іменник побiг-дієслово до-прийменник Днiпра-іменник Купатися-дієслово Пити-дієслово Холодне-прикметник Солодке-прикметник Молоко-іменник I-сполучник Купатися-дієслово В-прийменник Днiпрi-іменник Це-займенник Андрiй-іменник Любив-дієслово Над-прийменник Усе-займенник