Визначити кількість букв і звуків у словах: країна, явір, маяк, лялька, льон, гайок, знання, дзвін, джміль, салют, щеня, лінія, синє, співає, пам^ять, дев^ять

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
країна-6б.,7зв. явір-4б.,5зв. маяк-4б.,5зв. лялька-6б.,5зв льон-4б.,3зв гайок-5б.,6зв знання-6б.,5зв дзвін-5б.,4зв джміль-6б.,4зв салют-5б.,5зв щеня-4б.,5зв лінія-5б.,6зв синє-4б,4зв співає-6б.,7зв память-6б.,6зв