Визначити масу тіла, якщо сила в 4 Н переміщує його прямолінійно зі стану спокою на 100 м кожні 10 с.
Визначити масу тіла, якщо сила в 4 Н переміщує його прямолінійно зі стану
спокою на 100 м кожні 10 с.
Ответ(ы) на вопрос:
дано t=10 с S=100 м Vo=0 F=4 Н m- ?
так как Vo=0
S=a*t^2/2
a=2*S/t^2=2*100/100=2 м/с2
F=m*a
m=F/a=4/2=2 кг
Ответ m=2 кг
Не нашли ответ?
Похожие вопросы