Визначити об’єм ацетилену, який можна добути при розкладі метану об’ємом 44.8 м3 Допоможіть, будь ласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пишемо рівняння піролізу метану 2CH4 = C2H2 + 3H2 Виходячи із закону Гей-Люсака можемо зробити висновок, що відношення коефіцієнтів у хімічному рівнянні дорівнює відношенню об'ємів газів у рівнянні. Так як відношення коефіцієнтів біля метану та ацетилену = 2:1, тобто ацетилену по коефіцієнтам в 2 рази менше, то і по об'єму його також вдвічі менше, тобто 44.8/2 = 22.4 м³.