Визначити пропущене та зайве в запропонованому ланцюжку термінів і понять,узагальнити і указати правове явище,якому вони відповідають й пояснити його. Конституція,.............,засоби масової інформації,підзаконні норматино-пра...

Визначити пропущене та зайве в запропонованому ланцюжку термінів і понять,узагальнити і указати правове явище,якому вони відповідають й пояснити його. Конституція,.............,засоби масової інформації,підзаконні норматино-правові акти-це
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
звернення до масової аудиторії, доступність багатьом людям, корпоративний зміст виробництва і розповсюдження інформації,які керуються законами