. Визначити рід поданих іменників. Дібрати до кожного зі слів прикметники, узгоджуючи їх граматичні значення. Словосполучення записати. Вугілля, степ, насип, адреса, адрес, полин, біль, путь, суміш, Сибір. Будь-ласка!!!! дуже п...
. Визначити рід поданих іменників. Дібрати до кожного зі слів прикметники, узгоджуючи їх граматичні значення. Словосполучення записати.
Вугілля, степ, насип, адреса, адрес, полин, біль, путь, суміш, Сибір.
Будь-ласка!!!! дуже потрібно!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чорне вугілля, свликий степ, піщаний насип, поштова адреса, домашній адрес,гіркий полин, гострий біль, далека путь, вдалий суміш, холодний Сибір,