Визначити рядок, в якому іменники в родовому відмінку матимуть закінчення –А(-Я): А. Засніжений Пирятин, крислатий дуб, рейсовий автобус, великий теніс; Б. Успішний студент,

Визначити рядок, в якому іменники в родовому відмінку матимуть закінчення –А(-Я): А. Засніжений Пирятин, крислатий дуб, рейсовий автобус, великий теніс; Б. Успішний студент, десятий кілометр, риб’ячий жир, сучасний Київ; В. Шкіряний портфель,останній місяць,потужний кондиціонер,солодкий чай; Г. Мобільний телефон, швидкісний потяг; відкритий капот, прямий додаток.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ В Шкіряного портфеля,останнього місяця,потужного кондиціонера,солодкого чая;