Визначити рядок, в якому в словах відбувається чергування при поєднані з суфіксом –ськ-: А. Моряк, Цюріх, волох, викладач; Б. Галич, латиш, казах, Запоріжжя; В. Онега, П

Визначити рядок, в якому в словах відбувається чергування при поєднані з суфіксом –ськ-: А. Моряк, Цюріх, волох, викладач; Б. Галич, латиш, казах, Запоріжжя; В. Онега, П рилуки, ремісник, чех; Г. Павлоград, гірник, інтелігент, ткач. Помогите! Срочно! только распишите, пожалуйста)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В.Онега, Прилуки, реміник, чех онезький, прилуцький, ремісницький, чеський