Визначити самостійні частини мови.Перший листок,який зірвала осінь,літав і був схожий на самотнього птаха.Він не знав, що йому робити.Куди впасти?Якщо в річку,то вода понесе далеко від лісу і листочок не зустріне рідніх.Якщо в ...

Визначити самостійні частини мови.Перший листок,який зірвала осінь,літав і був схожий на самотнього птаха.Він не знав, що йому робити.Куди впасти?Якщо в річку,то вода понесе далеко від лісу і листочок не зустріне рідніх.Якщо в траву ,то він більше не побачить сонця.Якщо на ромашку,то не побачить сонця вона.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перший - числівник,в значенні прикметника Листок - Іменник Зірвала - Дієслово  Осінь - Іменник  Літав - Дієслово  Був Схожий - складний іменний присудок... Дієслово  Самотнього - Прикметник  Птаха - Іменник  Він - Займенник  Не знав - дієслово  Йому - займенник  Робити - дієслово  Впасти - дієслово  Ромашку - Іменник  Не побачить - дієслово  Сонця - Іменник  Вона - Займенник