Визначити суфікс у словах дрібненький, тепленький, садочку, віночку, пісеньку, кізоньку,травиченьку, водиченьку, молочка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дрібненький-суфікс "еньк" тепленький-суфікс"еньк" садочку-суфікс"очк" віночку-суфікс"очк" пісеньку-суфікс"еньк" кізоньку-суфікс"оньк" травиченьку-суфікс"еньк" водиченьку-суфікс"енье" молочка-НЕМАЄ СУФІКСА