Визначити види односкладних речень: Як багато хочеться мені сказати! Любіть крас?

Визначити види односкладних речень: Як багато хочеться мені сказати! Любіть крас?? своеi мови. Вже не боронять мову булавлю. Журбою бiдi не пособши. Зимовий вечiр. Тиша
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Розповідне,поширене, просте, окличне. 2. Спонукальне, поширене, просте, неокличне. 3. Розповідне, поширене,  просте, неокличне. 4. Розповідне, поширене, просте, неокличне. 5. Розповідне, непоширене, просте, неокличне.