Визначте частини мови в першому реченнi. У якому реченнi э вставе слово ? 1.Менi нагадують людськi серця кригке й тоненьке серце олiвця — зламати легко, застругати важче, списати не можливо до кiнця.2.Посправжньому лiто, здаэть...

Визначте частини мови в першому реченнi. У якому реченнi э вставе слово ? 1.Менi нагадують людськi серця кригке й тоненьке серце олiвця — зламати легко, застругати важче, списати не можливо до кiнця. 2.Посправжньому лiто, здаэться, поченаэться тодi, коли настають Зеленi Свята. 3.Загойдавсь на хвилях човен i поволi став плисти. 4.Повний, витончений по краях мiсяць спокiйно котився вгорi над майданом. 5.З року в рiк щораз бiльше виявлялося рiзницi ïхньоï вдачi.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені(займ.) нагадують(дієсл.) людські(прикм.) серця(ім.) кригке(прикм.) й(спол.) тоненьке(прикм.) серце(ім.) олівця(ім.) - зламати(дієсл.) легко(прикм.), застругати(дієсл.) важче(прикм.), списати(дієсл.) не(запереч. частка) можливо(прикм.) до(прийм.) цінця(ім.). вставне слово є у другому реченні