Визначте густину сплаву що складається з олова та свинцю. Об'єм справу дорівнює сумі об'ємів його складників. (7 клас ) Даю багато балів. ....Дякую.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Vо - обєм олова Vс - обєм свинцю Vсп - обєм сполаву Vсп = Vо+Vс - умова задачі Vо=Vс - теж умова Mсп = Мо + Мс (маса) Рсп*Vсп = Ро*Vо+РсVс Рсп = (Ро*Vо+РсVс)/Vсп