Визначте кількість молів аміаку ,який міститься у посудині з обємом 16,6 літрів при тиску 280кПа і температурі 7градусів С. Допоможіть будь- ласка дуже прошу(((
Визначте кількість молів аміаку ,який міститься у посудині з обємом 16,6 літрів при тиску 280кПа і температурі 7градусів С. Допоможіть будь- ласка дуже прошу(((
Ответ(ы) на вопрос:
[latex]P\cdot V=v\cdot R\cdot T \\ v=\frac{P\cdot V}{R\cdot T} [/latex]Треба використати рівняння Менделеєва-Клапейрона . Р=280000Па, V=0,0166м[latex]^{3}[/latex] T=273+7=280K Підставляючи отримуємо 1,997моль
Не нашли ответ?
Похожие вопросы