Визначте модуль сили Ампера яка діє на провідник завдовжки 25 см зі струмом у магнітному полі з індукцією 4,04 Тл якщо кут між вектором магнітної індукції і напрямком струму 30°. Сила струму в провіднику 0,25 А" желательно реше...

Визначте модуль сили Ампера яка діє на провідник завдовжки 25 см зі струмом у магнітному полі з індукцією 4,04 Тл якщо кут між вектором магнітної індукції і напрямком струму 30°. Сила струму в провіднику 0,25 А" желательно решение Спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
F=[latex]IBlsin \alpha [/latex]=0.25А*4,04Тл*0,25м*1/2=