Визначте обєм розчину сульфатної кислоти (масова частка H2SO4, 6%, густина 1,269 г/мл), який потрібно взяти для реакції з 20 г магній оксиду

Визначте обєм розчину сульфатної кислоти (масова частка H2SO4, 6%, густина 1,269 г/мл), який потрібно взяти для реакції з 20 г магній оксиду
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
MgO + H2SO4 = MgSO4 + H2O m H2SO4 = 20*98/40 = 49 г V H2SO4 = 49/(0.06*1.269) = 643.6 мл
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы