Визначте образ-символ новели В.Стефаника «Камінний хрест», який виражає безмежне трудолюбство, муки, терпіння та самовіддану любов до землі Івана Дідуха: а) кам’яний хрест на горбі Івана Дідуха; б) супряга коня та його хазяїна ...

Визначте образ-символ новели В.Стефаника «Камінний хрест», який виражає безмежне трудолюбство, муки, терпіння та самовіддану любов до землі Івана Дідуха: а) кам’яний хрест на горбі Івана Дідуха; б) супряга коня та його хазяїна Івана Дідуха; в) горб –земля головного героя; г) прощальні поминки у родині Дідухів напередодні еміграці
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) кам’яний хрест на горбі Івана Дідуха;