Визначте рід,число,відмінок займенників. То і ми маємо танцювати. Нехай нас ніхто не чіпає. Подивився,чи немає його серед гостів в кав'ярні. У мене головна біль. Ти трясешся від холоду. На мене чекає ще робота.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми - І особа множини, називний відмінок,  Нас - І особа множини, родовий відмінок Ніхто -  однина, називний відмінок. Його - чол. рід, ІІІ особа однини, Родовий відмінок Мене - І особа однини, місцевий відмінок,  Ти  - ІІ особа  однини, називний відмінок мене - І особа однини, родовий відмінок