Визначте рядок, у якому всі слова – стилістичні архаїзми: А) уста, шолом, управа, зіронька; Б) десниця, перст, письмовець, возсіяти; В) причепуритися, ректи, обрій, путня;

Визначте рядок, у якому всі слова – стилістичні архаїзми: А) уста, шолом, управа, зіронька; Б) десниця, перст, письмовець, возсіяти; В) причепуритися, ректи, обрій, путня; Г) кошовий, земство, бунчук, жаровня. хочу уточнить правильно я ответила или нет ,ерунду не пишите
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б). Бо подані слова вийшли з вжитку. (Сумнівалась щодо Г), але в Г) скоріше історизми)