Визначте рядок, у якому всі словосполучення потребують лексичного редагування: а) висвітлювати події, освітлювати приміщення, б) громадська робота, громадські права, в) приводити дитину, призводити до тяжких наслідків, г) позна...

Визначте рядок, у якому всі словосполучення потребують лексичного редагування: а) висвітлювати події, освітлювати приміщення, б) громадська робота, громадські права, в) приводити дитину, призводити до тяжких наслідків, г) познайомитися з дівчиною, ознайомитися з матеріалом, д) зв'язаний з умовами життя, пов'язаний рушником
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) цей варіант є правильний!