Визначте рядок, в якому допущена помилка в імені по батькові: А. Тарасович, Юріївна, Савівна, Кузьмич; Б. Максимівна, Степанович, Ілліч, Кузьмівна; В. Анатолійович, Антоні

Визначте рядок, в якому допущена помилка в імені по батькові: А. Тарасович, Юріївна, Савівна, Кузьмич; Б. Максимівна, Степанович, Ілліч, Кузьмівна; В. Анатолійович, Антоні вна, Ігорович, Іллівна; Г. Георгієвна, Прокопович, Валерійович, Євгенівна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ето безусловно ответ Г , правильно Георгіївна