Визначте синтаксичну роль відокремленних членів речення: 1) Я так люблю тебе, мій краю, красу твоїх степів і гір. 2) Данило радо, з підскоком біг, до сусідів. 3) На світі все знайдеш, крім рідної матері. 4) Він, п`ятирічний хло...

Визначте синтаксичну роль відокремленних членів речення: 1) Я так люблю тебе, мій краю, красу твоїх степів і гір. 2) Данило радо, з підскоком біг, до сусідів. 3) На світі все знайдеш, крім рідної матері. 4) Він, п`ятирічний хлопчик, міг би гратися годинами. 5) Ночували гайдамаки в зеленій діброві на припоні пасли коні, сідлані, готові.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Звертання (мій краю) 2. Уточнююча відокремлена обставина (радо, з підскоком) 3. Відокремлений додаток (крім рідної матері) 4. Відокремлена прикладка (він, п'ятирічний хлопчик) 5. Відокремлені означення (сідлані, готові)