Визначте слова, яким суфікси надають відтінків згрубілості, зневажливості або збільшення. Суфікси виділіть. 1. Було, як почують хуторяни, що йде татарва, то ховаються по байраках. 2. Одумавлся гуляка, вийшов з хати... 3. Валив...

Визначте слова, яким суфікси надають відтінків згрубілості, зневажливості або збільшення. Суфікси виділіть. 1. Було, як почують хуторяни, що йде татарва, то ховаються по байраках. 2. Одумавлся гуляка, вийшов з хати... 3. Валив густющий навкісний сніг. 4. А вітер, як котище сонний, заснув на підвіконні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.ян(хуторяни),ар(татарва) ,(байраках)ак. 2.Як (гуляка) 3. ЮЩ(Густющий) 4.ищ (котище)