Визначте спільну рису політики Богдана Хмельницького та Івана Мазепи. А. Боротьба з Великим князівством Литовським Б. Підписання мирних договорів із Річчю Посполитою В. Організація повстання проти іноземного панування Г. Реаліз...

Визначте спільну рису політики Богдана Хмельницького та Івана Мазепи. А. Боротьба з Великим князівством Литовським Б. Підписання мирних договорів із Річчю Посполитою В. Організація повстання проти іноземного панування Г. Реалізація протурецької зовнішньої політики
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в)організація повстання проти іноземного панування