Визначте сутність реабсорбції у звивистих канальцах нефрона:1) виведення з організму сечевини.2) зниження тиску первинної сечі.3) вибіркове всмоктування речовин в кров.4) зниження функції щитоподібної залози.

Визначте сутність реабсорбції у звивистих канальцах нефрона: 1) виведення з організму сечевини. 2) зниження тиску первинної сечі. 3) вибіркове всмоктування речовин в кров. 4) зниження функції щитоподібної залози.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) зниження тиску первинної сечі....................................................................... Удачи!