Визначте тему ,основну думку і художні засоби "сонце заходить гори чорніють" Т.Шевченка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Художні засоби: 1)Епітети: темний садочок, синє небо, очі карі. 2) Ототожнювання:  Ой зоре! зоре! — і сльози кануть. Чи ти зійшла вже і на Украйні? 3)Метафора: Чорніє поле, і гай, і гори Основна думка: гіркі роздуми поета над власною долею під час заслання