Визначте, у яких випадках зазначені особи мають право на аліменти та / або іншу допомогу: а) 12-річна дитина живе зі своїм батьком. Мати живе окремо з двома малолітніми дітьми від другого шлюбу; б) 58-річний чоловік унаслідок...

Визначте, у яких випадках зазначені особи мають право на аліменти та / або іншу допомогу: а) 12-річна дитина живе зі своїм батьком. Мати живе окремо з двома малолітніми дітьми від другого шлюбу; б) 58-річний чоловік унаслідок автомобільної аварії отримав важку травму та став інвалідом. Він звернувся до свого 25-річного сина-офіцера з проханням надати йому матеріальну допомогу на лікування; в) 5-річна дитина, батько якої залишив сім'ю та проживає в іншому місті, унаслідок нещасного випадку отримала тяжкі опіки. Дитину направляють до реабілітаційного центру, путівка до якого є досить дорогою. Мати не в змозі самостійно сплатити за путівку; г) 60-річна жінка має невеликий стаж роботи,тому отримала малу пенсію. У неї є 30-річний син-бізнесмен. Коли йому було 15 років, матір позбавили батьківських прав за нехтування своїми обов'язками, після чого син виховувався в дитячому будинку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Випадки зазначені особи мають право на аліменти та / або іншу допомогу:   а) 12-річна дитина живе зі своїм батьком. Мати живе окремо з двома малолітніми дітьми від другого шлюбу; б) 58-річний чоловік унаслідок автомобільної аварії отримав важку травму та став інвалідом. Він звернувся до свого 25-річного сина-офіцера з проханням надати йому матеріальну допомогу на лікування; в) 5-річна дитина, батько якої залишив сім'ю та проживає в іншому місті, унаслідок нещасного випадку отримала тяжкі опіки. Дитину направляють до реабілітаційного центру, путівка до якого є досить дорогою. Мати не в змозі самостійно сплатити за путівку;