Визначте відповідність між героями твору "Мартин Боруля" та їх прагненнями. 1. Мар

Визначте відповідність між героями твору "Мартин Боруля" та їх прагненнями. 1. Марися; 2. Степан; 3. Мартин; 4. Трандалєв А) вигідно одружитися Б) довесте шляхетське походження В) мати родинне щастя з коханою людиною Г) стати столоначальником, а потiм секретарем Д) збагатитися шляхом юридичнiх махiнацiй
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Марися - В) мати родинне щастя з коханою людиною 2. Степан - Г) стати столоначальником, а потiм секретарем 3. Мартин - Б) довесте шляхетське походження 4. Трандалєв Д) збагатитися шляхом юридичнiх махiнацiй