Визначте зміну температури кулі, котра летіла горизонтально зі швидкістю v і влучила в земляний вал. На нагрівання кулі пішло 80% її механічної енергії. Питома теплоємність кулі - с.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В момент попадания пули в земляной вал механическая энергия равна кинетической - ,W=Wk=mv^2/2, Q=0.8W=0.8mv^2/2, Q=cm∆T, ∆T=Q/cm=0.8mv^2/2cm=0.4v^2/c. Ответ: 0.4*v^2 / c.