Вкажи рядок в якому бильше звукив ниж букв а)дзига бджола рилля б) щука ижак яма в) день сниг куля в якому рядку знаходиться лише двоскладови слова? а) каша юра зелень б) весна журавли лось в)оса пень лито В якому рядку перено...

Вкажи рядок в якому бильше звукив ниж букв а)дзига бджола рилля б) щука ижак яма в) день сниг куля в якому рядку знаходиться лише двоскладови слова? а) каша юра зелень б) весна журавли лось в)оса пень лито В якому рядку переносино правильно а) ю-ля о-синь ло-сь б) пташ-ки ири-на свя-то в) и-ний ведми-дь гил-ля
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) немає 2) в 3)б 446853 03,635416+/8-*+98-+/8- ,