Вкажіть добувні галузі німеччини та відзначте ті.які відіграють найважливішу роль для господарства,буду вдячна)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Понад 80% кам'яного вугілля, на яке припадає 33% енергобалансу країни, видобувається в Рурському басейні, 10% - у Саарському, незначна частина  Хімічна промисловість, За виробництвом автомобілів Німеччина займає перше місце в Європі. Число зайнятих у галузі складає понад 700 тис.осіб. Паливно-енергетична промисловість країни раніше спиралася на кам’яне вугілля, а тепер орієнтується на імпортну нафту. На території Німеччини багато нафто – й газопроводів. Виробництво електроенергії здійснюється на ТЕС і АЕС, причому основу електроенергетики складають ТЕС. На частку АЕС припадає 11% виробленої електроенергії.