Вкажіть формулу основи Ме(ОН)2, якщо відомо, що вона нерозчинна у воді, утворює осад блакитного кольору, під час нагрівання утворює речовину чорного кольору.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Cu(OH)2 - нерозчинна основа синього (блакитного) кольору.   Під час нагрівання розкладається з утворенням чорного аморфного порошку оксида міді (||).   Cu(OH)2 --t--> CuO + H2O