Вкажіть лінійну функцію, графік якої паралельний вiсi абсцис і проходить через точку А(-2;3)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
уравнение прямой (линейная функция) y = kx+b параллельна оси x => y может принимать только ОДНО значение проходит через точку (-2;3) => y=3
Гость
y=3 це рівняння лінійної функції, яка пралельна вісі абсцис і графік якої проходить через дану точку.