Вкажіть прикметник у простій формі найвищого ступеня порівняння Гарний, гіркий, твердий, рухливі ший. Пліз дуже потрібно зробіть!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
світлочутливий — менш світлочутливий, найменш світлочутливий. Велика міра якості може бути передана й без порівняння — за допомогою різних морфем та слів, а саме: а) префіксами пре-, все-, над-, за-, ультра-, архі-: премудрий, всесильний, надчутливий, завеликий {надто великий), заширокий, ультрамодний, архіважливий; б)  суфіксами -ущ-, -уч-, -езн-, -анн-, -енн-: худющий, злючий, височезний, нездоланний, незрівнянний, нескінченний, незбагненний', в)  за допомогою слів дуже, вкрай, особливо, надзвичайно, занадто: дуже вигідний, вкрай потрібний, особливо корисний, надзвичайно популярний, занадто самовпевнений. Зменшена міра якості може бути передана: а)  суфіксами -уват-, -ав-: темнуватий, синюватий, білявий, золотавий; б)  за допомогою слів трохи, ледь, не дуже: трохи вузький, ледь теплий, не дуже свіжий.