Вкажіть, у якому складносурядному реченні допущено пунктуаційну помилку? 1. Отак

Вкажіть, у якому складносурядному реченні допущено пунктуаційну помилку? 1. Отакби тут стоять години цілі і слухать мову птиць, лугів, дібров. 2. Сіножаті скосяться і пшениця вижнеться, листячком засиплються всі сади. 3. У вікна дивиться степ, і все спливає, як безконечне море. 4. Пройшла гроза, і ніч промчала, і знову день шумить кругом. 5. Тебе утрачу – і сама загину.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пунктуаційну помилку допущено у другому реченні: Сіножаті скосяться, і пшениця вижнеться, листячком засиплються всі сади. Потрібна кома після скосяться перед сполучником і, бо це складне речення.