Вкажіть, яке явище законодавчо закріпив Третій Литовський статус?а)захоплення магнатами селянських земельб)закріплення українських селянв)існування фільварківг)зрівняння в правах дрібної шляхти з магнатами

Вкажіть, яке явище законодавчо закріпив Третій Литовський статус? а)захоплення магнатами селянських земель б)закріплення українських селян в)існування фільварків г)зрівняння в правах дрібної шляхти з магнатами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г......................................