Власне Висловлювання на тему: До чого ж треба прислухатися, до сердця, чи до розуму

Власне Висловлювання на тему: До чого ж треба прислухатися, до сердця, чи до розуму?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожного дня ми зіштовхуємося з певними проблемами, при вирішенні яких користуємося розумом, або ж просто, як нам здається, прислухаємося до власного серця. Тож до чого зрештою треба дослухатися в житті? На мою думку, не можна відповісти на це питання однозначно.