Внаслидок схрещювання високорослого помидора з карликовим вси рослини F1 мали вис

Внаслидок схрещювання високорослого помидора з карликовим вси рослини F1 мали високе стебло. Але вF2 серед 35800 одержаних кущив 8950 були карликовими.Скильки гомозиготних рослин э серед гибридив F2?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
АА- високе стебло аа- карликовые стебли  Р АА*аа Потомство Аа(высоке стебло) Р2 Аа*Аа Потомство (АА,Аа,Аа,аа) Генотип 1:2:1 Фенотип 3:1 Якщо 35800-100% 8950-х% Х=25% Гомозиготних буде 25% з высокими стеблами. І 25% з карликовими стеблами