Водій вантажівки, побачивши дівчинку, яка вибігла на дорогу просто перед ним, щоб уникнути зіткнення, різко змінив напрямок руху та зіткнувся з легковим автомобілем.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ні, водій не буде притягнутий  до юридичної відповідальності. Це була крайня необхідність, яка виключає юридичну відповідальність у даній ситуації. Крайня необхідність становить зіткнення одного права з іншим, і тому виключає кримінальну відпувідальність.  Див. Кримінальний Кодекс ст. 39