Володимир,Микола,Пилип і семен- учні 5-го,6-го,7-го,8-го класів- пішли в ліс по гриби. Семикласник не знайшов жодного гриба, а учень 5-го класу і Пилип- по 8 штук. Володимир і шестикласник знайшли багато маслюків і покликали Ми...
Володимир,Микола,Пилип і семен- учні 5-го,6-го,7-го,8-го класів- пішли в ліс по гриби. Семикласник не знайшов жодного гриба, а учень 5-го класу і Пилип- по 8 штук. Володимир і шестикласник знайшли багато маслюків і покликали Миколу до гурту. Восьмикласник, семикласник і Микола сміялися із Семена, що зірвав мухомор. Хто в якому класі вчиться?