Вопрос. прочитай речення. Чи утворюють вони текст? Чому? Видредагуй текст i запиши його. добери заголовок. ( А цiei' весни прилетiв один лелека. Сiв бiля гнiзда,сидить непорушно. Дивиться кудись далеко. Туди,де сонце заходить. ...

Вопрос. прочитай речення. Чи утворюють вони текст? Чому? Видредагуй текст i запиши його. добери заголовок. ( А цiei' весни прилетiв один лелека. Сiв бiля гнiзда,сидить непорушно. Дивиться кудись далеко. Туди,де сонце заходить. Де ж лелечина пара?) Спасибо)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так ці речення можуть утворити текст,"приліт лелеки" або " прихід весни"
Гость
Це твір. Бо встановлений зв язок речень.(Речення сполучаються.)