Вот я дурилка ._. не дописала7.Установiть вiдповiднiсть мiж односкладними реченнями та їх видамиА.Линь,моя пiсне,мов чайка прудкая. 1.Означено-особовеБ.Навколо саду вирiшили посадити захисну сму...
Вот я дурилка ._. не дописала
7.Установiть вiдповiднiсть мiж односкладними реченнями та їх видами
А.Линь,моя пiсне,мов чайка прудкая. 1.Означено-особове
Б.Навколо саду вирiшили посадити захисну смугу 2.Неозначено-особове
В.З далекого степу горнуло густим духом скошеного жита. 3.Узагальнено-особове
Г.Ось промiнь останнiй. 4.Безособове
Ґ.В сiнi вогню не сховаєш 5.Називне
8.Установiть вiдповiднiсть мiж односкладними реченнями та їх видами
А.Свого щастя i колесом не об'їдеш. 1.Означено-особове
Б.Нинi холодно навiть удень. 2.Неозначено-особове
В.Стою,мов скеля,непорушний. 3.Узагальнено-особове
Г.До Харкова в'їжджали вночi. 4.Безособове
Ґ.Съогоднi свiтлий день Рiздва.
Помогите пожалуйста еще раз т.т
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.А
2.Б
3.Г с крючком
4.В
5.Г
1.В
2.Г
3.В
4.Б