Впиши групи синонімів . До яких частин мови вони належать ? Дощ, мріють , велтенський , думають , ласкавий , гадають , малий гігантський , міркують , крихітний , злива , дрібній , великий , пестливий , ніжний . Знайди серед сл...

Впиши групи синонімів . До яких частин мови вони належать ? Дощ, мріють , велтенський , думають , ласкавий , гадають , малий гігантський , міркують , крихітний , злива , дрібній , великий , пестливий , ніжний . Знайди серед слів антоніми . Назви і запиши їх . Познач будову цих слів .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Ласкавий, пестливий, ніжний - прикметники. Велетенський, великий, гігантський - прикметники. Дощ, злива - іменники. Малий, крихітний, дрібний - прикметники. Мріють, думають, міркують, гадають - дієслова. Це синоніми.   -Антоніми - малий - гігантський. Дрібний - великий. Крихітний - велетенський.