Впиши в предложения слово don't там где это нужно для того чтобы сказать о себе пра?

Впиши в предложения слово don't там где это нужно для того чтобы сказать о себе пра??ду : I ___ go to school. I ___ like animals. I ___ hate to play video games. I ___ eat a lot of sweets. I ___ read a lot of books. I ___ like to dance. I ___ go to the cinema with my parents. I ___ have friends at school. I ___ live in Moscow. I ___ like frogs.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В 3,4,6,10.вот это Всё про меня