Впр.65 Помогите надо написать сочинение про детей на ледяном катке.Желательно напишите на украинском)Спасибо заранее)СПАСИБО!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стільки зимових розваг!На льодовому катку під відкритим небом зустрічаються діти,щоб приємно провести свій вільний час.Хлопчики з наснагою грають у хокей.Вони дуже захоплені своєю грою.Поруч дівчинка катається на ковзанах,вона дуже вправно виконує рухи з фігурного катання.Біля огородження катаються діти,вони вперше вийшли на лід.А підтримують і голосно підбадьорюють їх вболівальники,які стоять за огородженням.Активний відпочинок-найкращий!